Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 34   [1]

Handväska Gucci Horsebit Bag, svart lackat läder, metalldetaljer, serienr 119771, 002122, smärre slitage och repor, 27x13cm

Handväska Gucci Horsebit B...

2024-05-19 12:00:00

Till auktionen

Doktorsväska, längd 29,5 cm, höjd ca 16cm, vinrött skinn, svart tygfoder, detaljer i vitmetall Skickas med paket.

Doktorsväska, längd 29,5 ...

2024-05-21 13:32:30

Till auktionen

Doktorsväska, längd 47,5cm, höjd ca 27cm, djup 26cm, oxblodsfärgat skinn, svart tygfoder, en innerficka, en ytterficka med lock, detaljer i vitmetall Skickas med postpaket.

Doktorsväska, längd 47,5c...

2024-05-21 13:33:30

Till auktionen

Doktorsväska, längd 47,5cm, höjd ca 27cm, djup 26cm, oxblodsfärgat skinn, svart tygfoder, en innerficka, en ytterficka med lock, detaljer i vitmetall

Doktorsväska, längd 47,5c...

2024-05-21 13:34:00

Till auktionen

Väska, Louis Vuitton Speedy 30, mongrammönster, guldfärgade detaljer, lås med två nycklar, serienummer SP2180, ca 30x18x20cm, bruksslitage, enstaka fläckar.

Väska, Louis Vuitton Speed...

2024-05-22 19:05:00

Till auktionen

Portfölj/datorväska, svart skinn, Boss, Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage 50390384, ca 32x38cm

Portfölj/datorväska, svar...

2024-05-22 20:25:30

Till auktionen

Väska Boss Hugo Boss, ngn färgrepa, bruksslitage, fläckar, 50390381, lås och nyckel, ca 22x46cm

Väska Boss Hugo Boss, ngn ...

2024-05-22 20:27:00

Till auktionen

Sopransaxofon Yanagisawa SC900 S/G, i väska #00204219 värderingsintyg från Windcorp Skickas med postpaket.

Sopransaxofon Yanagisawa SC...

2024-05-23 14:38:00

Till auktionen

Väska Gucci Parfums, 19,5x15x6,5cm, Mocca, brunt läder samt insida i galon, 70-80tal, lättare bruksslitage

Väska Gucci Parfums, 19,5x...

2024-05-26 14:21:00

Till auktionen

Väska, Ralph Lauren Becket 17 NAT/BLACK, 16,5x12,5x6cm, axelrem i gulmetall, nyskick med tags och dustbag

Väska, Ralph Lauren Becket...

2024-05-26 14:21:30

Till auktionen

Väska Polo Ralph Lauren, Modell MD open tote-tte-med, rosa mocca, bruna skinndetaljer 28x35-28x17cm, nyskick med tags och dustbag

Väska Polo Ralph Lauren, M...

2024-05-26 14:22:00

Till auktionen

Väska Chanel Reissue 2.55 Tote, quiltat kalvskinn, ca 36 x 26 x 10cm, serienummer: 14962703, år 2010-2011, certifikat, inga övriga tillbehör, fint bruckskick Skickas med postpaket.

Väska Chanel Reissue 2.55 ...

2024-05-26 14:44:00

Till auktionen

Elgitarr Schecter Diamond series, väska medföljer. Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Schecter Diamond s...

2024-05-26 20:14:30

Till auktionen

Väska, Prada, Cervo svart läder, artikelnr BR5128, 43 x 23 x 16cm, adress tag, hänglås med nyckel, slite i hörnen på unersidan, Cert Lugano 2015. Skickas med postpaket.

Väska, Prada, Cervo svart ...

2024-05-27 15:17:30

Till auktionen

Väska Michael Kors, Jet set travel, svart, svart innertyg, två stora fack, två innerfack med dragkedja, ena för laptop, fem mindre fack, 46 x 24 x 15cm, dustbag, mindre bruksslitage Skickas med postpaket.

Väska Michael Kors, Jet se...

2024-05-27 15:18:00

Till auktionen

Axelväska, Louis Vuitton, Vavin Chain Wallet, Damier ebene, Cannvas, 17 x 9 x 26cm, slitna metalldetaljer, dustbag, kvitto Stockholm 28/5 2020 Skickas med postpaket.

Axelväska, Louis Vuitton, ...

2024-05-27 15:18:30

Till auktionen

Väska Marc Jacobs, Monogram Jacquard Medium Tote Bag, mått ca 34 cm x 25 cm x 14 cm, fläckar på insidan, axelrem, bruksskick, släppt söm,kopia kvitto från Johnells 2023, inga tillbehör.

Väska Marc Jacobs, Monogra...

2024-05-28 22:05:00

Till auktionen

Kamera Canon PowerShot SX430 IS, Wi-Fi, PC2334, laddare, kablage, batteri, väska, Skickas med paket.

Kamera Canon PowerShot SX43...

2024-05-29 11:47:00

Till auktionen

Figurin Hummel, pojke med väska, 12cm, Tyskland. Skickas med paket.

Figurin Hummel, pojke med ...

2024-05-29 11:57:30

Till auktionen

Väska, Celine, Teen Triomphe, Canvas Tan, mått 18,5 x 13,5 x 7cm, nummer S-DR-4261, kvitto från Stockholm 2022, dustbag, nyskick.

Väska, Celine, Teen Triomp...

2024-05-29 14:07:00

Till auktionen

Väska, Louis Vuitton, Flandrin, Monogram Noir, mått ca 26 x 34 x 15cm, kvitto från Stockholm 2017, slitage, odör troligen från svett, dustbag, samt box Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, Flan...

2024-05-29 14:07:30

Till auktionen

Väska Gucci, modell 211134, GG Supreme canvas, 45x27x12cm, åldersbetingat slitage.

Väska Gucci, modell 211134...

2024-05-29 16:43:30

Till auktionen

Väska Prada Milano, Shopping tote, svart Vitello Daino, axelrem, 25x33x14cm, certifikat, Kvitto Stockholm 2017, två innerfack, en med dragkedja, små repor.

Väska Prada Milano, Shoppi...

2024-05-29 16:44:00

Till auktionen

Väska Kate Spade, 16,5x18,5x9,5cm, axelrem, kvitto 2018, dustbag, bruksslitage.

Väska Kate Spade, 16,5x18,...

2024-05-29 16:46:30

Till auktionen

Kamerahus Canon EOS 550D, serienr: 0231102552, Objektiv Canon EF-S 18-55mm 1:3,5-5,6 IS serienr: 6062551025, Objektiv Canon EFS 55-250mm 1:4-5,6 IS II Macro serienr: 8502002287, extra batteri, 2 extra filter, saknar laddare, sladdar, väska Skickas med postpaket.

Kamerahus Canon EOS 550D, s...

2024-05-30 12:48:00

Till auktionen

Väska, Louis vuitton Beverly Buisness bag, modell: M51120, monogram canvas, mått ca: 40 x 27 x 10cm, tillverkad 1991 i Frankrike, slitage, utbytt handtag med intyg från Louis Vuitton, inga tillbehör

Väska, Louis vuitton Bever...

2024-05-30 12:49:00

Till auktionen

Väska Louis Vuitton Speedy 35, Märkt Louis Vuitton Paris made in France, monogramcanvas, bruna skinndetaljer och guldfärgade beslag, 35 x 18 x 23cm, tillverkad i Frankrike år 2007, åldersbetingat slitage, ytterkartong med visst slitage, inga övriga tillbehör

Väska Louis Vuitton Speedy...

2024-05-30 12:49:30

Till auktionen

Handväska, Guess Luxe, rött skinn, detaljer i gulmetall, tygfodrad invändigt, ca 29x21cm, försiktigt bruksslitage

Handväska, Guess Luxe, rö...

2024-06-02 12:34:00

Till auktionen

Handväska, Guess Los Angeles, svart läder, ca 23x15cm, försiktigt bruksslitage

Handväska, Guess Los Angel...

2024-06-02 12:34:30

Till auktionen

Handväska, Calvin Klein, tyg och läder med monogramdekor, rem av vitmetall, ca 24x18cm, fint skick

Handväska, Calvin Klein, t...

2024-06-02 12:35:00

Till auktionen

Handväska, Guess, detaljer av metall, ca 29x18cm, fint skick

Handväska, Guess, detaljer...

2024-06-02 12:36:00

Till auktionen

Handväska, Guess, metalldetaljer, ca ca 15x24cm, fint skick

Handväska, Guess, metallde...

2024-06-02 12:36:30

Till auktionen

Väska, Guess, Los Angeles, med monogramdekor, ca 28x39cm, dustbag, nyskick

Väska, Guess, Los Angeles,...

2024-06-02 12:39:00

Till auktionen

Väska Louis Vuitton Neverful MM, Monogram Canvas, datumkod AR0280, Made in France, mått ca 31x28x14cm, smärre fläckar, kvitto Birger Jarlsgatan 17.09.2020, inga övriga tillbehör.  Skickas med postpaket.

Väska Louis Vuitton Neverf...

2024-06-04 12:37:30

Till auktionen

[1]