Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 354   « Föregående 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18 Nästa »

Collier med orange/bruna stenar, Ole Lynggaard, längd 47cm, Ø9,8mm, utan lås.

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62568

Aktuellt bud

400 kr

2024-06-12 15:50:30

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Accessoarer Solna

Stänger: 2024-06-12 15:50:30

Lås till collier, Ole Lynggaard, Ø10mm, räfflad yta, 18K.  Vikt: 3 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62569

Aktuellt bud

4 000 kr

2024-06-12 15:51:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övriga smycken Solna

Stänger: 2024-06-12 15:51:00

Ett par örhängen med orange/bruna stenar, Ø7mm, 18K.  Vikt: 1,8 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62570

Aktuellt bud

800 kr

2024-06-12 15:51:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2024-06-12 15:51:30

Väska, Chanel Sac Camera, svart skinn, guldfärgade beslag, 17x25x5cm, serienummer: 26716637, bruksslitage på läder, kvitto från King Power Thailand 2018-11-13, dustbag.

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62571

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-06-12 15:52:00

Plånbok, Louis Vuitton Portefeuille Iris Mahina Taupe, kalvskinn, guldfärgade beslag, tillverkningsnummer: IN2172, 19x11x2,5cm, bruksslitage, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62572

Fashion / Accessoarer Solna

Stänger: 2024-06-12 15:52:30

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama, grön monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30241, tillverkningsnummerr: FO0189, 26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, dustbag

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62573

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-06-12 15:53:00

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama, svart monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30233, tillverkningsnummer: FO0189,  26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, dustbag

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62574

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-06-12 15:53:30

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama Fushia, rosa monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30765, tillverkningsnummer: FO0241,  26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton 2021, dustbag

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62575

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-06-12 15:54:00

Väska, Louis Vuitton Croisette Damier Ebene Canvas, brunt monogramcanvas, guldfärgade beslag, modell: N53000, tillverkningsnummer: FL4176, tillverkningsår: 2016, 24x17x9,5 cm, avtagbar axelrem samt toffstassel, dustbag

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62577

Fashion / Väskor Solna

Stänger: 2024-06-12 15:54:30

Ett par örhängen med genombruten dekor samt vita stenar, säkerhetskedja, ca 75x32mm, stift/clips, något skeva, 22K  Vikt: 61,1 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62581

Guld / Örhängen Solna

Stänger: 2024-06-12 15:55:30

Ring med diamanter 8xca0,01ct och troligen en safir, stl: 18½, bredd: 2,2-9,4mm, förminskningskulor i skena, vitguld, 18K  Vikt: 3,3 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62582

Guld / Ringar Solna

Stänger: 2024-06-12 15:56:00

Damur Cartier Paris Vermeil, quartz, förgyllt silver, Ø30mm, safirglas, serie-nr: 1444410 / 18, original läderband, original spänne, sliten förgyllning, slitet band, krona något trög, box

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62583

Klockor / Damur Solna

Stänger: 2024-06-12 15:56:30

Herrur Omega De Ville, stål/guld, quartz, serie-nr: 54964550, Ø32mm, safirglas, datum, läderband original, gravyr, etui med slitage samt färgbortfall

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62584

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-12 15:57:00

Herrur Certina, boett i 14K, länk i 18K, manuell, serie-nr: 851 1210 65, Ø33mm, plexiglas, inga tillbehör, bruttovikt: 64,1g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62585

Klockor / Herrur Solna

Stänger: 2024-06-12 15:57:30

Armband Pansar, längd: 19,5cm, bredd: 8,7mm, defekt vid lås, silver 925/1000 Vikt: 28,6 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62586

Aktuellt bud

200 kr

2024-06-12 15:58:00

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Armband Solna

Stänger: 2024-06-12 15:58:00

Spelkonsol Sony Playstation 4 Slim 500GB, modell CUH-2216A, serie-nr: 02-27452574-4666677, 1 handkontroll, HDMI-kabel, strömsladd, inköpskvitto från 2021, repor samt fläckar, bruksslitage Skickas med postpaket.

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62587

Foto & elektronik Solna

Stänger: 2024-06-12 15:58:30

Ring, stl: 19¼, bredd: 2,6-3mm, GHA, silver 925/1000 Vikt: 5,8 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62588

Aktuellt bud

50 kr

2024-06-12 15:59:00

Budledare: felmar Antal bud: 1

Silver / Ringar Solna

Stänger: 2024-06-12 15:59:00

Ett par örhängen, 35x24mm, ena krok saknas, silver 925/1000 Vikt: 7,8 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62589

Aktuellt bud

50 kr

2024-06-12 15:59:30

Budledare: novali Antal bud: 1

Silver / Örhängen Solna

Stänger: 2024-06-12 15:59:30

Collier Bismarck, längd: 45,5cm, bredd: 4mm, smärre slitage, silver 830/1000 Vikt: 11,9 g

Auktionsnummer: SE18.20240612.A62590

Aktuellt bud

100 kr

2024-06-12 16:00:00

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Kedjor & collier Solna

Stänger: 2024-06-12 16:00:00