Träffar: 354   « Föregående 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 18 Nästa »

Herrur Tissot, 18K, quartz, serie-nr: H674330, Ø33mm, datum, safirglas, läderband med slitage, repig boett, gravyr, inga tillbehör, bruttovikt: 28,5g

Armband Pansar, längd: 18cm, bredd: 10mm, repig, silver 830/1000 Vikt: 73,5 g

Armband Pansar, längd: 18c...

Armring, Ø64mm, bredd: 6,6-25mm, skev, silver 830/1000 Vikt: 35 g

Armring, Ø64mm, bredd: 6,6...

Brosch/Hänge, blomma, Le Titski, 69x55mm, silver 925/1000 Vikt: 27 g

Brosch/Hänge, blomma, Le T...

Diverse guldsmycke, defekt, 14K Vikt: 0,4 g

Diverse guldsmycke, defekt, 18K  Vikt: 1,2 g

Ett par örhängen med vita stenar, Thomas Sabo, Ø24mm, bredd: 2,5mm, silver 925/1000 Vikt: 8,2 g

Ett par örhängen med vita...

Armband Thomas Sabo Charm Club, längd: 20cm, bredd: 6mm, silver 925/1000 Vikt: 14,6 g

Hänge Thomas Sabo, emaljdetaljer, 18x18mm, silver 925/1000 Vikt: 4,8 g

Hänge Thomas Sabo, emaljde...

Damur Tudor Princess Oysterdate, stål, automatisk, ref-nr: 9313/0, serie-nr: 823650, Cal ETA 2671, Ø26mm, datum, plexiglas, stållänk, 9 integrerade länkbitar, viklås, ref-nr: 7585, ca 1974, omluminerade visare, skadad urtavla, mindre krackelering på glas, något repig boett samt länk, box samt ytterkartong ej tidsenliga

Hänge vinge med vita stenar Thomas Sabo, längd: 40mm, bredd: 3-10mm, silver 925/1000 Vikt: 3,3 g

Hänge vinge med vita stena...

Hänge Thomas Sabo "Eternity", 17x17mm, silver 925/1000 Vikt: 4 g

Hänge Thomas Sabo "Eternit...

Hänge Thomas Sabo "Only you", 18x18mm, silver 925/1000 Vikt: 5 g

Hänge Thomas Sabo "Only yo...

Hänge bokstaven F Thomas Sabo, 12x6mm, silver 925/1000 Vikt: 1,9 g

Hänge bokstaven F Thomas S...

Kedja Pansar, längd 50cm, bredd 2mm, något skev vid lås, silver 925/1000 Vikt: 7,6 g

Kedja Pansar, längd 50cm, ...

Hänge, kors, 30x16mm, silver 925/1000 Vikt: 2,1 g

Hänge, kors, 30x16mm, silv...

Ring med dekor samt vit sten, stl 19, bredd 3-18mm, silver 925/1000 Vikt: 6,7 g

Trumpet, modell-nr: 101753, numrerad: 999, GDR, mässing, munstycke, längd 48cm, med tillhörande fodral samt en halvfull flaska ventilolja, ej funktionstestat, bucklor, märken, slitage, första samt andra ventilen tröga Skickas med postpaket.

Hänge barnvagn Thomas Sabo, 13x5mm, silver 925/1000 Vikt: 3,8 g

Hänge barnvagn Thomas Sabo...

Hänge Ängel Thomas Sabo, längd: 20mm, bredd: ca 3,8mm, silver 925/1000 Vikt: 4,8 g

Hänge Ängel Thomas Sabo, ...