Auktion pågår nu, 295 st utrop

Träffar: 4376   « Föregående 1 ... 116 117 [118] 119 120 ... 219 Nästa »

Kaktång, längd 17cm, skev, silver  Vikt: 39,5 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37043

350 kr

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:37:00

Sockertång, längd 12,5cm, Hultman A/B J L, år 1951, silver Vikt: 28,4 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37044

250 kr

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:37:30

Åtta bordsgafflar, längd 17cm, åtta bordsskedar längd 17cm, åtta bordsknivar, längd 20cm, blad i rostfritt stål, Mema, Uppsala, Eric Löfman, tyglinda, 830/1000 silver bruttovikt: 1209,4g Vikt: 1209,4 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37045

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:38:00

Tolv Moccasked, längd 11cm, Markströms Guldsmeds Ab K G, år 1961, silver Vikt: 148 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37046

1 100 kr

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:38:30

En matsked, längd 21cm, en tesked 14cm, gravyr, silver Vikt: 53 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37047

400 kr

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:39:00

Sex moccaskedar, längd 10cm, emalj, skadad emalj, 925/1000 silver  Vikt: 48,4 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37048

350 kr

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:39:30

Plånbok Fendi Peekaboo, Beige, kalvläder, 18 x 11 x 3 cm, repor på metallbeslag, sliten innerficka, märkt Fendi Roma,

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37051

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:40:00

Solglasögon Saint Laurent, SL M39/K 004 5718, mindre repor på glas samt bågar, färgbortfall på ena näskudde, original fodral

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37052

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:40:30

Armbandsur Michael Kors Whitney, Ø38mm, quartz, ref. nr: MK6694,  boett nr. 251912, vita stenar på krans, vit urtavla, länk längd inkl ur 15cm, mindre repor på länk,  inga övriga tillbehör, batteribyte krävs,

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37053

Klockor / Övrigt Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:41:00

Armbandsur Michael Kors, Slim Runway, ref. nr: MK-3265 boett nr. 251409, blå urtavla, länk i rostfritt stål, längd 16cm inkl ur, mindre repor på länk, inga övriga tillbehör

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37054

Klockor / Övrigt Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:41:30

Collier Michael Kors, pärla, vita stenar, längd 51cm, bredd 0,8mm, mindre repor, guldmetall,

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37055

75 kr

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:42:00

Ett par örhängen, Mickael Kors, pärlor, vita stenar, Ø8,5 mm, gulmetall

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37056

50 kr

Budledare: almaleja1 Antal bud: 1

Fashion / Accessoarer Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:42:30

Armbandsur Tissot Visodate, 40mm, Ref T019430 B, serienr 12BC0236751, stål, dag, datum, automatisk, glasbaksida, Läderband, viklås, längd 19cm inkl ur, inga tillbehör

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37057

Klockor / Herrur Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:43:00

Playstation 4,  snr: 02-27452252-2486992, slitage, smuts, en handkontroller blå, sliten, HDMI-kabel, USB-kabel, strömkabel, ett spel, Assassin's Creed Valhalla, utan fodral,

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37058

Foto & elektronik Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:43:30

Två par örhängen, två udda örhängen, pärlor, skeva, färgbortfall, 18K  Vikt: 5,5 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37059

3 000 kr

Guld / Örhängen Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:44:00

Ring, stl 19, bredd 4mm, skev, gravyr, 23K  Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37060

3 400 kr

Guld / Ringar Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:44:30

Ring, stl 18½, bredd 6,5mm, vita stenar, silver  Vikt: 6,2 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37061

75 kr

Budledare: ama13 Antal bud: 2

Guld / Ringar Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:45:00

Ring, stl 18, bredd 4mm, gravyr, 20K  Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37062

3 000 kr

Guld / Ringar Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:45:30

Fickur, 14K, Ø29mm, liten sekundvisare, boettnr: 6357, backboett i metall, bruttovikt: 22,4g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37063

2 100 kr

Klockor / Fickur Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:46:00

Sex bordsgafflar, längd 18cm, modell Svensk Rund, AB Gense, år 1995, silver  Vikt: 228,4 g

Auktionsnummer: SE22.20240611.A37064

1 800 kr

Silver / Bestick Farsta

Stänger: 2024-06-11 21:46:30