Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3722   « Föregående 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 187 Nästa »

Såssked, längd 14,5cm, NM, nr 477, 830/1000 silver Vikt: 30,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95087

Aktuellt bud

250 kr

2024-06-18 13:27:30

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:27:30

4 mockaskedar, längd 10cm, J Tostrup, Norge, emaljbortfall, nagg, bucklor, 830/1000 silver Vikt: 45 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95088

Aktuellt bud

350 kr

2024-06-18 13:28:00

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:28:00

7 mockaskedar, längd 10,5cm, modell Svensk, CGH, år 1962, 830/1000 silver Vikt: 69,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95089

Aktuellt bud

600 kr

2024-06-18 13:28:30

Budledare: novali Antal bud: 2

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:28:30

Elgitarr Epiphone Les Paul, serienr B7114441, Limited Edition, lackskador, kantstött, slitage och sprickor i plast, hårt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95090

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:29:00

Miniatyrmedalj, För nit och redlighet i rikets tjänst, längd 50mm inklusive rakt band, gravyr, förgyllt 925/1000 silver. Bruttovikt 3,6g Vikt: 3,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95091

Silver / Broscher Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:29:30

Semiakustisk gitarr, Daisy Rock Pixie, Blueberry Burst, California USA, kantskador på huvud, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95092

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:30:00

3 broscher, hammaren och skäran, olika motiv, oädel metall

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95093

Aktuellt bud

25 kr

2024-06-18 13:30:30

Budledare: olinz6666 Antal bud: 1

Silver / Broscher Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:30:30

Elgitarr Ibanez RG Series, RG350, serienr P915145, Korea, lack- och kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95094

Musikinstrument / Stränginstrument Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:31:00

3 Skedar, sockerströare, gravyr, 813/1000 silver  Vikt: 68,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95095

Aktuellt bud

500 kr

2024-06-18 13:31:30

Budledare: redrum Antal bud: 1

Silver / Bestick Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:31:30

Herrur Tissot, stål, manuell, ca 35mm, repigt plexiglas, läderarmband ej original, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95096

Aktuellt bud

350 kr

2024-06-18 13:32:00

Budledare: lander Antal bud: 5

Klockor / Herrur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:32:00

Savonett Molnija, vitmetall, manuell, ca 49,5mm, liten sekundvisare, urkedja i metall.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95097

Aktuellt bud

150 kr

2024-06-18 13:32:30

Budledare: mwmwmw Antal bud: 1

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:32:30

Fickur Waltham, förgylld metall, manuell, ca 51mm, liten sekundvisare, defekt, går ej, repig, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95098

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:33:00

Fickur American Waltham, stål, manuell, ca 60,5mm, liten sekundvisare, skadad urtavla, repor, spricka i glas, urkedja i förgylld metall, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95099

Klockor / Fickur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:33:30

Skål, Ø26cm, höjd 10,5cm, Ostindia, Rörstrand, lätta repor, porslin Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95100

Aktuellt bud

150 kr

2024-06-18 13:34:00

Budledare: hs0606 Antal bud: 1

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:34:00

Damur Burberry, stål, quartz, ca 26,7x18,2mm, refnr BU1015, serienr 06560, läderarmband, viklås, repigt glas, går ej, behov av batteribyte, garantikort London år 2005, manual, box, sliten ytterkartong.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95101

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:34:30

Nyckel-/kortpouch, Mulberry, England, laxrosa skinn, gulmetall, mått ca 13x9,5cm, inga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95102

Aktuellt bud

350 kr

2024-06-18 13:35:00

Budledare: - Antal bud: -

Fashion / Accessoarer Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:35:00

Väska Mulberry Small Amberley Satchel, ca 18x21x8,5cm, svart kalvskinn, pärlor, beslag i gulmetall, smärre slitage, tag, dustbag

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95103

Fashion / Väskor Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:35:30

Karaff, 1liter, höjd 30cm, Essence, Alfredo Häberli, 2001, etikettmärkt, mörkgrått glas, originalkartong. Nypris ca 1300kr. Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95104

Keramik, porslin & glas / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:36:00

Figurin, tomte röd Glader, höjd 11cm, etikettmärkt Rolf Berg, Torshälla, glaserat lergods Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95105

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:36:30

Figurin, Tomtebarnkör, röd, höjd ca 11cm, bredd 10,5cm, etikettmärkt Rolf Berg, Torshälla, glaserat lergods Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240618.A95106

Keramik, porslin & glas / Skulpturer Skanstull

Stänger: 2024-06-18 13:37:00