Auktion pågår nu, 74 st utrop

Träffar: 4024   « Föregående 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 202 Nästa »

Armband, kedja, hänge, bucklor, defekt/av 925/1000 silver Vikt: 4,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94927

25 kr

Budledare: novali Antal bud: 1

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:08:00

Hänge, skytten, längd 28mm, 925/1000 silver Vikt: 4,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94928

50 kr

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:08:30

Ring med vita stenar, stl 16, Ring med vit sten, stl 16¾, nagg, 800/1000 silver, Ring med vita stenar, stl 17½, 1 Armband med orange stenar, längd 17cm, Syster P, slitage, 925/1000 silver Vikt: 6,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94929

Silver / Övriga smycken Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:09:00

Ring, keltisk knutdekor, stl 16½, bredd 7,9mm, slitage, 925/1000 silver Vikt: 6,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94930

50 kr

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:09:30

Ring, drake, stl 18½, skev, 925/1000 silver Vikt: 4,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94931

50 kr

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:10:00

Ring stl 18, bredd 7,1mm, repor, 925/1000 silver Vikt: 10,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94932

100 kr

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:10:30

Ring med grön sten, stl 16½, bredd 27mm, utländsk stämpel, repor, ca 9K Vikt: 4,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94933

1 300 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:11:00

Ring med blå stenar, stl 17, bredd 8,8mm, rödguld/vitguld, slitage,14K Vikt: 2,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94934

1 200 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:11:30

 Ring med briljantslipade diamanter 5x0,04ct, stl 16, rödguld, slitage, 18K Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94935

1 600 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:12:00

Mynt, Ø37,8mm, Morgan Dollar, USA, år 1887, slitage, 900/1000 silver Vikt: 26,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94936

250 kr

Budledare: umels Antal bud: 2

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:12:30

Diverse guld 14K Vikt: 33,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94937

16 000 kr

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:13:00

Ring med briljantslipad diamant ca 0,16ct, stl 17½, bredd 10,9mm, vitguld 18K  Vikt: 11,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94938

7 000 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:13:30

 Collier med turkoser, längd 48cm, lås med filigran, förgyllt silver Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94939

300 kr

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:14:00

Collier med odlade saltvattenspärlor, doserat, Ø2,9-7,4mm, längd 52cm, omträtt, 835/1000 silverlås med pärla Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94940

Stänger: 2024-06-18 12:14:30

Collier med odlade saltvattenspärlor, doserat, Ø3-7mm, längd 52cm, 835/1000 silverlås med pärla Vikt: 0 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94941

Stänger: 2024-06-18 12:15:00

Collier, längd 60cm, bärnstenar Ø ca 17-18mm, på nylontråd, löstagbart bärnstenshänge med ögla ca 48x30mm, skruvlås i metall

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94942

Stänger: 2024-06-18 12:15:30

Collier, längd 80cm, bärnstenar Ø ca 25-47mm, på nylontråd, skruvlås, bör träs om

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94943

600 kr

Budledare: 42896395 Antal bud: 1

Stänger: 2024-06-18 12:16:00

Collier, längd 75cm, fasettslipade bärnstenar, Ø9-14mm, 925/1000 silverlås med infattad bärnsten

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94944

600 kr

Stänger: 2024-06-18 12:16:30

Ring slät, stl 19, bredd 4,6mm, gravyr, 14K  Vikt: 4,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94945

2 300 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:17:00

Klackring med diamant ca 0,005ct 8/8-slipad, stl 17½, bredd 2,8-6mm, tvåfärgad, 18K  Vikt: 2 g

Auktionsnummer: SE16.20240618.A94946

1 200 kr

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-06-18 12:17:30