Auktion pågår nu, 342 st utrop

Träffar: 4797   « Föregående 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 240 Nästa »

Armband, 19,5cm, bredd:10-20mm, 925/1000 Silver 19,8g.

Ett par örhängen, Ø 3mm, 18K Vikt: 0,3 g

Ett par örhängen, Ø 3mm,...

Ett par örhängen, Ø 12mm, 14K Vikt: 0,4 g

Ett par örhängen, Ø 12mm...

Ring med vita stenar, stl: ca 16, förgylld, silver 925/1000  Vikt: 1,1 g

Hänge Hjärta, längd ca 15,4mm, bredd ca 1-8,3mm, 18K  Vikt: 0,3 g

Hänge Hjärta, längd ca 1...

Ett örhänge Delfin, längd ca 20mm, bredd ca 0,6-8,2mm, 18K  Vikt: 0,3 g

Ett örhänge Delfin, läng...

Ring med färgad och vita stenar, stl ca 18, bredd ca 2,6-11,5mm, silver 925/1000 Vikt: 4,6 g

Ring med färgad och vita s...

Herrur Seiko, doublé, manuell, ca 33mm, refnr 66- 7090, serienr 131897, läderband, repigt glas

Herrur Seiko, doublé, manu...

Snurrebuss, 18K Vikt: 0,3 g

Snurrebuss, 18K Vikt: 0,3 g

Hänge tro, hopp och kärlek, längd 11,5mm inkl ögla, bredd 6mm, 18K  Vikt: 0,3 g

Hänge tro, hopp och kärle...

Collier flätat, längd: 43cm, bredd: ca 6mm, Guldfynd, silver 925/1000 Vikt: 12,5 g

Collier flätat, längd: 43...

Brödkorg, Alfredo, Alfredo Häberli för Georg Jensen, rostfritt stål, Ø26cm, märkt undertill  Skickas med paket.

Brödkorg, Alfredo, Alfredo...

Armband Bismarck, längd: 20cm, bredd: 6mm, silver 925/1000 Vikt: 11,1 g

Armband Bismarck, längd: 2...

Brosch med bärnsten 39,3x26mm, 830/1000 silver. Bruttovikt 8,8g Vikt: 8,8 g

Brosch med bärnsten 39,3x2...

Nötknäppare, längd ca 11cm, mässing, stötskador. Skickas med paket.

Nötknäppare, längd ca 11...

2 skedar, 12-14cm, gravyr, bucklor, 1800-talets mitt, 830/1000 silver Vikt: 22,8 g

Skålfat, Ø30,5cm, höjd 7,8cm, etikettmärkt 3120/50, Knabstrup, made in Denmark, delvis glaserad keramik Skickas med postpaket.

Skålfat, Ø30,5cm, höjd 7...

Plånbok Michael Kors, blått läder, mått ca 17x9,5cm, handledsrem, slitage på gulmetall, inga tillbehör.

Plånbok Michael Kors, blå...

Blomhållare, flicka, höjd...

Fickur Waltham, förgylld metall, manuell, ca 51mm, liten sekundvisare, defekt, går ej, repig, inga tillbehör.

Fickur Waltham, förgylld m...