Auktion pågår nu, 331 st utrop

Observera att föremålen på nedanstående nätauktion kan komma att strykas med kort varsel då det är en pantauktion. Läs mer under Villkor, Villkor på andra språk
Alla föremål på våra internetauktioner säljs i befintligt skick. Köparprovision om 15% tillkommer på slaget belopp.

Träffar: 3719   « Föregående 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 186 Nästa »

Hänge, ca 14,5mm inkl ögla, bredd 6mm, saltvattenpärla. 18K  Vikt: 0,6 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94520

Aktuellt bud

350 kr

2024-05-21 13:02:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:02:00

Muminmugg, Kärlek, höjd 8cm, rosa, modellen utgavs första gången 1996 som nr 12 i serien, bruksskick, Arabia, porslin  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94521

Keramik, porslin & glas / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:02:30

2st ringar, diamant 0,03ctv, vitguld, gravyr. 18K  Vikt: 8,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94522

Aktuellt bud

5 200 kr

2024-05-21 13:03:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:03:00

Ring, stl 17, bredd ca 2,5-4mm, vita stenar, vitguld, gravyr. 18K Vikt: 2,8 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94523

Aktuellt bud

1 700 kr

2024-05-21 13:03:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:03:30

Muminmugg, Muminmamma, höjd 8cm, aprikos/orange, bruksskick, Arabia, porslin  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94524

Aktuellt bud

125 kr

2024-05-21 13:04:00

Budledare: novali Antal bud: 1

Keramik, porslin & glas / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:04:00

Ring Lapponia At Eruption design Björn Weckström, stl 17½, bredd ca 7-21mm, öppen modell, borstat silver med akrylsten med bubbla, slitage. silver Vikt: 13,7 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94525

Silver / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:04:30

Herrur, Michael Kors MK-3843, Ø36mm, quartz, datum, kronograf, stål, original box, batteribyte krävs.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94526

Aktuellt bud

325 kr

2024-05-21 13:05:00

Budledare: guld77 Antal bud: 2

Klockor / Damur Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:05:00

Ett par solglasögon, Christian Dior Troika YB7DI, made in Austria, bredd 138mm, ljusblå glas, lätta repor, silvertonade bågar, originalfodral med slitage

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94527

Fashion / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:05:30

Zippo Lighter, Mysteries of the forest, Jaguar 1995, inga övriga tillbehör.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94528

Aktuellt bud

600 kr

2024-05-21 13:06:00

Budledare: - Antal bud: -

Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:06:00

Udda örhänge, saknar sten, defekt. 18K  Vikt: 0,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94529

Aktuellt bud

180 kr

2024-05-21 13:06:30

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:06:30

Sockertång, ca 9cm. silver  Vikt: 13,1 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94530

Aktuellt bud

100 kr

2024-05-21 13:07:00

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:07:00

Lock till burk, bucklig, rostig, defekt. silver  Vikt: 13,2 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94531

Aktuellt bud

95 kr

2024-05-21 13:07:30

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Övrigt Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:07:30

Armband, ca 22,5cm, bredd 3-6mm, sötvattenpärlor. 18K bruttovikt 5,8g Vikt: 5 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94532

Aktuellt bud

3 000 kr

2024-05-21 13:08:00

Budledare: - Antal bud: -

Guld / Armband Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:08:00

Ett par manschett knappar, ca 22x12mm, något repiga. silver  Vikt: 9,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94533

Aktuellt bud

70 kr

2024-05-21 13:08:30

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Övriga smycken Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:08:30

Ett par örhängen, ca 22x14mm, pärlor, förgylld silver. silver  Vikt: 6,4 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94534

Aktuellt bud

150 kr

2024-05-21 13:09:00

Budledare: femme Antal bud: 4

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:09:00

Hänge, ca 21mm inkl ögla, bredd 13mm, pärla, florica danica, förgylld silver. silver  Vikt: 2,5 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94535

Aktuellt bud

75 kr

2024-05-21 13:09:30

Budledare: novali Antal bud: 3

Silver / Hängen & berlocker Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:09:30

Kedja venezia, ca 50,5cm, bredd 1,5mm, förgylld silver. silver  Vikt: 6,3 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94536

Aktuellt bud

50 kr

2024-05-21 13:10:00

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Kedjor & collier Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:10:00

Ett par örhängen, ca 29x12mm, svart emalj, vita stenar, förgylld silver. silver  Vikt: 8 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94537

Aktuellt bud

100 kr

2024-05-21 13:10:30

Budledare: - Antal bud: -

Silver / Örhängen Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:10:30

Vas, höjd ca 24cm, märkt Harsa Israel.  Skickas med paket.

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94538

Aktuellt bud

175 kr

2024-05-21 13:11:00

Budledare: - Antal bud: -

Keramik, porslin & glas / Vaser & skålar Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:11:00

Ring med diamanter ca 60x0,01-0,02ct, stl 17, bredd ca 4-19mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,9 g

Auktionsnummer: SE16.20240521.A94539

Aktuellt bud

5 600 kr

2024-05-21 13:11:30

Budledare: napoleon91 Antal bud: 3

Guld / Ringar Skanstull

Stänger: 2024-05-21 13:11:30