Ring med bergskristall, signaturstämplad Wiwen Nilsson, AN, Q8/år 1942 Lund, stl 17½, bergskristallens mått ca 9x10mm, två hörnnagg, smärre slitage/repor på sten, silver 925/1000. Vikt: 5,4 g
Auktnr | SE4.20231213.A87333 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 1 900 kr |
Aktuellt bud | 2 700 kr |
Stänger | 2023-12-13 11:02:30 |
Provision | 405 kr |
Frakt | 129 kr |