Sminkväska Mulberry, svart skinn, beslag i gulmetall, slitage, fläckar invändigt, 21x12x5cm.

550 kr

(malmg)

Auktnr SE4.20231213.A87434
Varukategori Fashion / Övrigt
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 550 kr
Stänger 2023-12-13 11:45:30
Provision 83 kr
Frakt 129 kr

Damur Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust, 18K, automatisk, ref-nr:69088, serie-nr:W745011, boett-nr:69000A, kaliber 2135, verk-nr:3403936, diamantindex, Ø26mm, clasp ref-nr:V1/8570 ca årtal 1996, box, manual, certifikat felsignerat datum, armband innermått ca 10,5cm, 1 extra länkbit, bruttovikt 74g, årtal ca årtal 1995, tidsenlig bruksskick.

Boettstorlek är ändrat i beskrivningen! Damur Omega Aqua Terra, automatisk, guld / stål, snr: 59744502, boett 29mm  2 extra länkbitar,  orginal box och ytterbox, , bok, mycket repor,  lås något skevt, inga övriga tillbehör,  Vikt: 0 g

Boettstorlek är ändrat i ...

Herrur PANERAI Luminor Marina  PAM00915, nr V0633/2000, Rostfritt stål med genomskinligt bakstycke. Gummiband med stiftspänne. mekaniskt urverk, caliber P 5000,  Svart urtavla,  Original box,  Inköpt på Krons ur Stockholm, köpdatum 2020-07-30 ,3 utbytbara läderremmar och 1 utbytbar gummirem.orginal,  Diameter ca. 44 mm utan krona , cert, orginal träbox, bezelskydd ,  kvitto

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, automatisk, 26mm, refnr 69240, serienr R533467, cal 2135, verknr 0844080, safirglas, datum, jubileelänk i stål ca 17cm inkl ur, slapp i länk, nagg på glas, bruksslitage, inga tillbehör

Collier, längd 45,5cm, bredd 1,80mm, 21k Vikt: 3,5 g

Collier, längd 45,5cm, bre...

Carmosé ring med safir och10  diamanter 0,05ct, Ø 16mm, bredd 12 x 10 mm, 18K. Nypris 8498kr Guldfynd Vikt: 4,7 g

Carmosé ring med safir och...

Armband längd 18cm, 18k  Vikt: 0,9 g

Armband längd 18cm, 18k V...

Handväska Selma Michael Kors, fläck på tyget, skavt på handtaget, längd 28 cm x 22 cm

Handväska Selma Michael Ko...

Armband , 20cm,  21k Vikt: 7,6 g

Armband , 20cm, 21k Vikt: ...

Hänge, napp, 1,5cm, 18k Vikt: 0,6 g

Hänge, napp, 1,5cm, 18k Vi...

Ring diamant 0,30ct, Ø16¾, ingen gravyr, Guldfynd W/SI, certifikat, 18k Vikt: 4 g

Ring diamant 0,30ct, Ø16¾...

Klackring med stenar vit/rödguld, Ø 19½ mm, bredd 16 mm, små hack på kanten av skenan, 18K  Vikt: 10 g

Klackring med stenar vit/r...

Halsband doserad, längd 49,5 cm, bredd 4-7 mm, ihålig 14K Vikt: 17,7 g

Halsband doserad, längd 49...

Ring Diamant,  ca,0,23ct GHA, W/SI, Ø15¼, 18k  Vikt: 2,8 g

Ring Diamant, ca,0,23ct GH...

Ring, Ø18, skev,  21k Vikt: 1,7 g

Ring, Ø18, skev, 21k Vikt...

Herrur, Breitling Chronomat Blackbird, stål, 39mm, refnr B13350, serienr 54340, datum, kronograf, pilotlänk med viklås, bruksslitage, extra länkar, certifikat Japan 2000, verifikation certifikat Vestiaire 2022, kvitto på service 2023, reseetui

Kedja  Pansar. trassel, längd 41,5cm, 18k  Vikt: 1,7 g

Kedja Pansar. trassel, lä...

Se kontorets övriga auktionsvaror