Plånbok Marc By Marc Jacobs, svart skinn, detaljer och beslag i gulmetall, 4 större fack varav ett med dragkedja, åtta kortfack, 19,5x9,5cm, bruksmärken.

200 kr

(pajera)

Auktnr SE4.20231213.A87436
Varukategori Fashion / Accessoarer
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2023-12-13 11:46:30
Provision 30 kr
Frakt 49 kr

Damur Rolex Oyster Perpetual Lady-Datejust, 18K, automatisk, ref-nr:69088, serie-nr:W745011, boett-nr:69000A, kaliber 2135, verk-nr:3403936, diamantindex, Ø26mm, clasp ref-nr:V1/8570 ca årtal 1996, box, manual, certifikat felsignerat datum, armband innermått ca 10,5cm, 1 extra länkbit, bruttovikt 74g, årtal ca årtal 1995, tidsenlig bruksskick.

Herrur Rolex, Oyster Perpetual Datejust, vitguld/stål, automatisk, ca 36mm, refnr 16014, serienr 6373863, cal 3035, datum, jubileelänk stål, viklås, slapp och repor på länk, lås, boett, ring, samt nagg på plexiglas, inga tillbehör  Vikt: 0 g

Boettstorlek är ändrat i beskrivningen! Damur Omega Aqua Terra, automatisk, guld / stål, snr: 59744502, boett 29mm  2 extra länkbitar,  orginal box och ytterbox, , bok, mycket repor,  lås något skevt, inga övriga tillbehör,  Vikt: 0 g

Boettstorlek är ändrat i ...

Herrur PANERAI Luminor Marina  PAM00915, nr V0633/2000, Rostfritt stål med genomskinligt bakstycke. Gummiband med stiftspänne. mekaniskt urverk, caliber P 5000,  Svart urtavla,  Original box,  Inköpt på Krons ur Stockholm, köpdatum 2020-07-30 ,3 utbytbara läderremmar och 1 utbytbar gummirem.orginal,  Diameter ca. 44 mm utan krona , cert, orginal träbox, bezelskydd ,  kvitto

Damur, Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, automatisk, 26mm, refnr 69240, serienr R533467, cal 2135, verknr 0844080, safirglas, datum, jubileelänk i stål ca 17cm inkl ur, slapp i länk, nagg på glas, bruksslitage, inga tillbehör

Collier, längd 45,5cm, bredd 1,80mm, 21k Vikt: 3,5 g

Collier, längd 45,5cm, bre...

Carmosé ring med safir och10  diamanter 0,05ct, Ø 16mm, bredd 12 x 10 mm, 18K. Nypris 8498kr Guldfynd Vikt: 4,7 g

Carmosé ring med safir och...

Armband längd 18cm, 18k  Vikt: 0,9 g

Armband längd 18cm, 18k V...

Handväska Selma Michael Kors, fläck på tyget, skavt på handtaget, längd 28 cm x 22 cm

Handväska Selma Michael Ko...

Armband , 20cm,  21k Vikt: 7,6 g

Armband , 20cm, 21k Vikt: ...

Hänge, napp, 1,5cm, 18k Vikt: 0,6 g

Hänge, napp, 1,5cm, 18k Vi...

Ring diamant 0,30ct, Ø16¾, ingen gravyr, Guldfynd W/SI, certifikat, 18k Vikt: 4 g

Ring diamant 0,30ct, Ø16¾...

Klackring med stenar vit/rödguld, Ø 19½ mm, bredd 16 mm, små hack på kanten av skenan, 18K  Vikt: 10 g

Klackring med stenar vit/r...

Halsband doserad, längd 49,5 cm, bredd 4-7 mm, ihålig 14K Vikt: 17,7 g

Halsband doserad, längd 49...

Ring Diamant,  ca,0,23ct GHA, W/SI, Ø15¼, 18k  Vikt: 2,8 g

Ring Diamant, ca,0,23ct GH...

Ring, Ø18, skev,  21k Vikt: 1,7 g

Ring, Ø18, skev, 21k Vikt...

Kedja  Pansar. trassel, längd 41,5cm, 18k  Vikt: 1,7 g

Kedja Pansar. trassel, lä...

Ett par örhängen, röda stenar, 1cm,  lås 14/18k  Vikt: 1 g

Ett par örhängen, röda s...

Se kontorets övriga auktionsvaror