Herrur Certina 14K, 33,5mm, quartz, batteribyte. Vikt: 0 g

3 800 kr

Auktnr SE7.20240226.R20038
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Uppsala
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 3 800 kr
Stänger 2024-02-26 12:25:30
Provision 570 kr
Frakt 129 kr

Damur Breitling, Cockpit Lady, chronometre, 32mm, stål/guld, quartz, ref: C71356, srn: 1120640, safirglas, datum, pärlemorurtavla, pilotlänk i stål/guld, viklås, länkref:  W1608, batteribyte krävs, inga tillbehör

Väska Gucci Ophidia GG crossbody, vit och beige GG Supreme canvas, ca mått: 33x25x7cmjusterbar axelrem, kvitto från 2023, färgfläckar och slitage på insidan, inga övriga tillbehör

Väska Gucci Ophidia GG cro...

1 Kedja, Ankarlänk, längd:50,5cm, bredd:5mm, Balestra, 18K. Vikt: 61,5 g

1 Kedja, Ankarlänk, längd...

Damur Breitling Callistino, Chronometre, 29mm, stål, quartz, ref: A72345, srn: 383068, safirglas, datum, blå pärlemorurtavla, pilotlänk, viklås, Ref nr. T3601/765A, batteribyte krävs, går ej, inga tillbehör

Collier, längd:46cm, bredd:5,5-15mm, hängets längd:90mm, 21K. Vikt: 41,7 g

Collier, längd:46cm, bredd...

Väska, Louis Vuitton, Pochette Bosphore Messenger, monogram canvas, 26x26 cm, tillverkad i Frankrike 2006, ytterfack med dragkedja, justerbar axelrem, tygfodrad, Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France", slitage, inga tillbehör

Väska, Louis Vuitton, Poch...

Armbandsur, Burberry, 35mm, quartz, ref: BU9134, srn: 58615, guldfärgad metall, batteribyte krävs, går ej, inga tillbehör

Armband, längd:18cm, bredd:2mm, GHA, 18K. Vikt: 1,3 g

Armband, längd:18cm, bredd...

Armband x-länk, 19cm, bredd:11mm, 18K 14,1g.

Armband x-länk, 19cm, bred...

Armband, X-länk med stav, längd:18,5cm, bredd:6,6mm, 18K. Vikt: 15,3 g

Armband, X-länk med stav, ...

Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014): Mälardrottningen, inramad med förgylld träram, signerad Bert Håge Häverö, bildmått: ca 33x44cm, rammått: 56x65cm, Skickas med postpaket.

Färglitografi, Bert Håge ...

Armband, längd:19,5cm, bredd:15mm, 18K. Vikt: 30 g

Armband, längd:19,5cm, bre...

Hänge, hjärta, 10x6mm, 18K. Vikt: 0,1 g

Hänge, hjärta, 10x6mm, 18...

Ring, briljantslipade diamanter 2xca0,15ct + 1xca0,19ct, ca W/SI2, Ø16½, bredd:3-3,9mm, GHA, vitguld, 18K. Vikt: 5 g

Silverarmband, Ø60mm, bredd:14mm, GFAB, 925/1000. Vikt: 23,4 g

Silverarmband, Ø60mm, bred...

Silverörhängen, katter, 22x10mm, stift, ostämplade. Vikt: 3,8 g

Silverörhängen, katter, 2...

Mynt, Ø22mm, 1 Sovereign, Storbritannien år 1917, finhalt 916/1000, vikt:8,0g.

Mynt, Ø22mm, 1 Sovereign, ...

Hänge, fyrklöver, 14x10mm, 18K. Vikt: 0,3 g

Hänge, fyrklöver, 14x10mm...

Hänge, odlad saltvattenspärla Ø7mm, 13x7mm, 18K. Vikt: 0,8 g

Hänge, odlad saltvattensp...

Silverarmband, Bismarck, längd:18cm, bredd:10mm, B. Hallberg, Köping 1976, defekt lås, 925/1000. Vikt: 26,3 g

Silverarmband, Bismarck, l...

Se kontorets övriga auktionsvaror