Collier doserad länk, ca 41,5cm, bredd 8,2 - 18,8mm, smärre bucklor/slitage, ostämplad 18K Vikt: 43,4 g
Auktnr | SE8.20240328.A41674 |
Utropspris | 22 000 kr |
Stänger | 2024-03-28 11:05:30 |
Provision | 3 300 kr |
Frakt | 129 kr |
28/3 11:05 | ABV1866 | 22 000 kr |