Fat med dekor av blom/fruktkorg, Ø29cm, Ystad-Bronz Sweden, 1900-talets andra hälft, åldersslitage Skickas med paket.
Auktnr | SE8.20240328.A41747 |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-03-28 11:42:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |
28/3 11:42 | ABV1866 | 125 kr |