Litografi, Madeleine Pyk (1934-), "Le Déluge", numrerad 44/200, ca 23 x 31cm, inramad 32 x 42cm, slitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240328.A41786 |
Utropspris | 325 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-03-28 12:01:30 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 299 kr |