Herrur, Longines, Flagship, automat, datum, repigt, bruksslitage, Ø 35mm, förgyllt stål, fungerar vid katalogiseringstillfället.
Auktnr | SE76.20240331.A19549 |
Kontor | Karlstad |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 4 000 kr |
Stänger | 2024-03-31 19:03:30 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |
31/3 18:58:46 | mol123 | 4000 kr |