Herrarmbandsur Eterna, gåvogravyr 1999, diameter 33 mm, batteribyte krävs, 18 k.

4 600 kr

(alexmynt1)

Auktnr SE76.20240331.A19686
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Karlstad
Utropspris 4 000 kr
Aktuellt bud 4 600 kr
Stänger 2024-03-31 20:12:00
Provision 690 kr
Frakt 129 kr

Smyckeset 9k (375) med färgade diamanter , halsband längd ca 51 cm, armring ca 6x5 cm, ring Ø ca 19 mm, parörhängen höjd ca 3 cm Vikt: 50 g Vikt: 50 g

Smyckeset 9k (375) med fär...

Collier Venezia med hänge, 7 st diamanter på totalt ca 0,50, hänget stämplat guldsmed Mikael Andersson Helsingborg, kedjans bredd 1 mm, hängets höjd 20 mm, 18 k. Vikt: 8,2 g

Collier Venezia med hänge,...

Collier med små konstglasögon, längd 45 cm, bredd 0,9-3,7 mm, 21 k. Vikt: 3,3 g

Collier med små konstglas...

Klackring med diamant "Mcdonalds", storlek 21.5 mm, bredd 4.7-12 mm, 14 k. Vikt: 16,9 g

Armband med hjärthänge, längd 16 cm, bredd 5,6 mm, 23 k Thai. Vikt: 15,2 g

Armband med hjärthänge, ...

Armband x-länk, Jo-Ans Guld AB Köping, längd 18,5 cm, bredd 6,1 mm, 18 k. Vikt: 10,1 g

Armband x-länk, Jo-Ans Gul...

Armband med hjärthänge, längd 16 cm, bredd 7,7 mm, 23 k Thai. Vikt: 15,2 g

Armband med hjärthänge, ...

Ring Schalins, vitguld med 5 st diamanter på totalt 0,40 ct enligt gravyr, storlek 16 ½ mm, bredd 2,9 mm, gravyr, 18 k. Vikt: 3,6 g

Diverse silver, något med stenar. Vikt: 24,7 g

Diverse silver, något med ...

Collier med hänge, Mimoneda, kedjans längd 90 cm, hängets diameter 3,5 cm, Silver 925/1000. Vikt: 31,7 g

Collier med hänge, Mimoned...

Ring med safir, stämplad IR, storlek 16 ¼ mm, bredd 2,6-6,5 mm, 14 k. Vikt: 2,6 g

Ring med safir, stämplad I...

Collier med hänge, kedjans längd ca 23 cm, bredd 0,7 mm, hängets diameter 22 mm, 21 k. Vikt: 9,1 g

Collier med hänge, kedjans...

Ring, storlek ca 18 ½ mm, bredd 2,1-2,9 mm, Finnfeeling, Finland, Silver 925/1000. Vikt: 8,4 g

Ring, storlek ca 18 ½ mm, ...

Ring med bärnsten, storlek 19 ½ mm, bredd 2,4-24 mm, ej stämplad. Vikt: 4,2 g

Ring med bärnsten, storlek...

Diverse silver, något defekt, vikt 12,7 gram. Vikt: 12,7 g

Diverse silver, något defe...

Diverse Silver. Vikt: 61 g

Diverse Silver. Vikt: 61 g

Diverse smycken, något i silver vikt 18,7 gram. Vikt: 18,7 g

Diverse smycken, något i s...

Ring med diamanter, vitguld, OBS! liten diamant saknas, storlek 17 ½ mm, bredd 3,8-10,2 mm, 14 k. Vikt: 4,9 g

Damur Seiko Solar 100M, stål, quartz, ca 29mm, , stållänk, bruksskick, behov av batteribyte, inga tillbehör.

Damur Seiko Solar 100M, st...

Ring orm med stenögon, storlek 18 ½ mm, bredd 5,3-16 mm, Silver 925/1000. Vikt: 4,4 g

Ring orm med stenögon, sto...

Se kontorets övriga auktionsvaror