Färglitografi, Claes Göran Karlsson Geometrisk komposition, signerad, numrerad 134/200, något repig ram, bladmått 42 x 56 cm Skickas med paket.
Auktnr | SE9.20240402.A72402 |
Kontor | Göteborg Nordstan |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2024-04-02 13:31:30 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
2/4 13:31 | ABV1866 | 1 200 kr |