Ring, stl 16½, bredd 2mm, del med granater Ø20mm, slitage på förgyllning, svensk importstämpel, silver 830/1000. Vikt: 6 g
Auktnr | SE4.20240403.A90070 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-04-03 11:31:30 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 129 kr |