Damur Dogma, 18K, manuell, Ø20mm, slitage på läderband, reporpå glas, fungerar ej, bruttovikt 12,3, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20240403.A90193 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2024-04-03 12:32:00 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
3/4 12:32 | ABV1866 | 1 800 kr |