Väska Louis Vuitton, Papillon, monogramcanvas, beslag i gulmetall, remmar och foder i brunt, längd 26cm, Ø13cm, slitage på metall och remmar samt på väskans kanter, numrerad TH0992, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20240403.A90278 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 1 800 kr |
Stänger | 2024-04-03 13:14:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |
3/4 13:14 | ABV1866 | 1 800 kr |