Armbandsur Certina DS Action Powermatic 80, Ø38mm, stål, ref: C032807A, serie nr: 4XMPG9FCY, datum, safirglas, länk i stål, längd ca 17cm, viklås, tre extra länkbitar, manual, box

Armbandsur Certina DS Action Powermatic 80, Ø38mm, stål, ref: C032807A, serie nr: 4XMPG9FCY, datum, safirglas, länk i stål, längd ca 17cm, viklås, tre extra länkbitar, manual, box

Armbandsur Certina DS Action Powermatic 80, Ø38mm, stål, ref: C032807A, serie nr: 4XMPG9FCY, datum, safirglas, länk i stål, längd ca 17cm, viklås, tre extra länkbitar, manual, box

Aktuellt bud i realtid:

3 200 kr

(needox)

2024-04-02 22:04:30

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE22.20240402.A34935
Varukategori Klockor / Herrur
Kontor Farsta
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 3 200 kr
Aktuellt bud 3 200 kr
Stänger 2024-04-02 22:04:30
Provision 480 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
26/3 20:32:05 needox 3200 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Cartier Santos, Ref: stål/guld, automat, ca 29x28mm, datum, safir på kronan, cert extra länkbit uttagen 1981. Vikt: 0 g

Herrur Cartier Santos, Ref:...

2024-05-16 14:28:00

Till auktion

Collier med 7 fasta berlocker med pärlemorplattor, längd 82 cm, länkens bredd 2 mm, plattor 18x18mm (detta är inget designsmycke) bruttovikt 21,7g, 21K.

Collier med 7 fasta berlock...

2024-05-17 11:05:00

Till auktion

Armband, cordell, 21cm, bredd 8mm, 18k Vikt: 53,2 g

Armband, cordell, 21cm, bre...

2024-05-16 14:11:30

Till auktion

Handväska Gucci Horsebit Bag, svart lackat läder, metalldetaljer, serienr 119771, 002122, smärre slitage och repor, 27x13cm

Handväska Gucci Horsebit B...

2024-05-19 12:00:00

Till auktion

Herrur Omega Seamaster Aqua Terra, Ø38,5mm, ref nr. 23110396002001 snr. 92497753, quartz, datum, stållänk, cert (Clem Vercammen 2017), manual, originalbox och ytterkartong (några fläckar), extra länkbitar, smärre repor,

Herrur Omega Seamaster Aqua...

2024-05-19 11:31:30

Till auktion

Axelväska, Louis Vuitton, Vavin Chain Wallet, Damier ebene, Cannvas, 17 x 9 x 26cm, slitna metalldetaljer, dustbag, kvitto Stockholm 28/5 2020 Skickas med postpaket.

Axelväska, Louis Vuitton, ...

2024-05-27 15:18:30

Till auktion

Ett par örhängen, diamanter 36x0,005ct, smaragder, Ø7,8mm, längd 1,5cm, 18k  Vikt: 1,5 g

Ett par örhängen, diamant...

2024-05-19 20:06:30

Till auktion

Damur Rolex Oyster Perpetual Datejust, stål, Ø26 mm, automatisk, kaliber 2135, referensnummer 69240, serienummer R443551, safirglas, datum, jubileelänk, handledsmått max 16,5 cm, originalbox

Damur Rolex Oyster Perpetua...

2024-05-21 19:58:00

Till auktion

Ring med briljantslipad diamant, ca 1,48ct, kvalitet ca TCr-Cr(I-J)/SI, mindre nagg, prinsesslipade sidostenar, 8x ca 0,03ct kvalitet ca W/h)/VS, alla stenar typ IaAB, naturliga diamanter, stl: 16, utländska stämplar, Platina 900/1000, obetydligt slitage, vikt 3,95g. Värderingsintyg medföljer. Finns för visning på Pantbanken Östermalm

Ring med briljantslipad dia...

2024-05-20 19:00:00

Till auktion

Kedja, Venezia, 45cm, hänge smaragd , diamanter 18x0,005ct 1,5cm, 18k  Vikt: 2,8 g

Kedja, Venezia, 45cm, häng...

2024-05-19 20:14:00

Till auktion

Elgitarr Fender Stratocaster, Original Contour Body, serienr MX18179480, Mexico, Tobacco sunburst, bakplatta saknas, smärre kantskador, mjukt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr Fender Stratocaste...

2024-05-21 13:42:30

Till auktion

Herrur Breitling for Bentley, Flying B, automatisk, 36 x 39mm, referensnr A16362, serienr: 2285899, original stållänk, ca 21cm, repigt stål, trasigt reseetui, box, nederdel av kartong

Herrur Breitling for Bentle...

2024-05-27 15:17:00

Till auktion

Antik Carmoséring, 18-23K guld, Safir 6,5 x 10 mm, Gammalslipade Diamanter 4 x 0,05ct + 17 x 0,02ct, Guldsmed Gustaf Graumann Falun 1873, troligtvis omgjord senare, Ø17¾ mm, bredd 2-15 mm, Safir med åldersrelaterat slitage  Vikt: 5,3 g

Antik Carmoséring, 18-23K ...

2024-05-21 19:44:00

Till auktion

Collier,42cm , bredd 2mm, hänge katt diamanter 4x0,01ct, 2,5cm, 18k  Vikt: 12,3 g

Collier,42cm , bredd 2mm, ...

2024-05-19 20:14:30

Till auktion

Collier, mynt, 45cm, 21K  Vikt: 28,2 g

Collier, mynt, 45cm, 21K V...

2024-05-27 15:05:30

Till auktion

Armband,  längd 19cm, bredd 3mm,  21k Vikt: 4 g

Armband, längd 19cm, bred...

2024-05-19 19:25:30

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual GMT-Master II, stål, automatisk, ref-nr:116710BLNR, serie-nr:30J45077, verk-nr:414G2903, kaliber:3186, boett-nr:2350, länk-ref:5VM, Ø40mm, 10st länkbitar monterade, 2 extra länkbitar, små repor, manual, ytterkartong, box, certifikat 2016.

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-05-22 21:06:30

Till auktion

Ring Panter med vita samt lila stenar, stl 19, 21K. Vikt: 6,4 g

Ring Panter med vita samt l...

2024-05-17 11:16:30

Till auktion

Ring med diamanter ca 60x0,01-0,02ct, stl 17, bredd ca 4-19mm, ostämplad. 18K  Vikt: 7,9 g

Ring med diamanter ca 60x0,...

2024-05-21 13:11:30

Till auktion

Herrur, Omega Constellation, Ø34mm, Cal 564, verknr 27255081, Boettnr 168005, stål, datum, automat, tygband slitage, repor på originalplastglas, ca 1966-69, kraftig gravyr på baksida

Herrur, Omega Constellation...

2024-05-21 13:31:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror