Tavla, olja på duk, "strandskator", Johannes Ravn (1922-1991), signerad och daterad -58, bildmått 54x65cm, förgylld ram med liten skada Skickas med Bussgods eller PostNord (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE22.20240402.A34996 |
Utropspris | 1 000 kr |
Stänger | 2024-04-02 22:35:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 599 kr |
Bus-avgift | - |
2/4 22:35 | ABV1866 | 1 000 kr |