Herrur Rolex Oyster Perpetual Date Sea-Dweller, stål, automat, ref-nr: 16600, serie-nr: W196779,verk-nr: 6939965, kaliber: 3135, boett-nr: 16600, länk-nr: S X11 93150, Ø40mm, 9st monterade Oysterlänkar, ca år 1995, små repor/nagg på glas, åldersbetingat slitage, rotor sitter löst, inga övriga tillbehör.
Auktnr | SE18.20240403.A60733 |
Utropspris | 58 000 kr |
Aktuellt bud | 60 000 kr |
Stänger | 2024-04-03 14:00:00 |
Provision | 9 000 kr |
Frakt | 129 kr |