Elgitarr, Starfield, ser nr F315640, made in Japan, aprikosrosa, svajarm, bruksslitage, tejprester, fläckar, liten krackelering vid stall, fodral har kraftigt slitage, ej original Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE16.20240409.A93726 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2024-04-09 14:06:23 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 599 kr |