Skålfat Neptunus, Lars Hellsten, Orrefors 1990-tal, blå och klar glasmassa, etikettmärkt och stämpelmärkt, repor, höjd 5, diameter 29cm Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240407.A1228 |
Utropspris | 150 kr |
Stänger | 2024-04-07 11:38:00 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 299 kr |
7/4 11:38 | ABV1866 | 150 kr |