Armband med caméer, längd: ca 17cm, bredd: ca 10-20mm, delvis förgylld, ostämplad, 830/1000, silver Vikt: 16,7 g
Auktnr | SE13.20240408.A22051 |
Varukategori | Silver / Armband |
Kontor | Pantbanken Online |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 425 kr |
Stänger | 2024-04-08 14:58:00 |
Provision | 64 kr |
Frakt | 129 kr |