Ring, slät, ihålig, Ø21, bucklor, ostämplad, 18K Vikt: 2,4 g
Auktnr | SE2.20240418.A80267 |
Kontor | City |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 1 200 kr |
Stänger | 2024-04-18 11:50:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
7/4 09:53:22 | fifa2023 | 1200 kr |