Herrur Omega Speedmaster Professional Mark II, stål, manuell, ref-nr: 145.014, serie-nr: 32213055, boett-nr: 487449, Cal 861, Ø41,5mm, ca 1973, kronograf, mineralglas, stållänk, länk-nr: 1162/173, smärre repor på bakboett samt viklås, nagg samt mindre repor på glas, något tröga kronografknappar, inga tillbehör
Auktnr | SE18.20240417.A61223 |
Utropspris | 18 000 kr |
Aktuellt bud | 18 000 kr |
Stänger | 2024-04-17 15:41:30 |
Provision | 2 700 kr |
Frakt | 129 kr |
17/4 15:40:56 | badleroni | 18000 kr |