Plånbok Louis Vuitton, Zippy Coin Purse, modell-nr: M60067, ca 11x8,5x2cm, med inköpskvitto från 8/12-2022, dustbag, kartong

2 900 kr

(believe98765)

Auktnr SE18.20240417.A61371
Varukategori Fashion / Accessoarer
Kontor Solna
Utropspris 1 800 kr
Aktuellt bud 2 900 kr
Stänger 2024-04-17 16:52:53
Provision 435 kr
Frakt 129 kr

Väska, Louis Vuitton Grace...

Ring, Cartier, Love Ring, med diamant 1 x ca 0,02ct, ref-nr: CRB4056100, serie-nr: PWI125, stl 51/16¼, certifikat från maj 2022, box, ytterkartong, påse, presentkartong, mindre repor, 18K  Vikt: 4,7 g

Herrur Seiko 5 Sports, stå...

Herrur Seiko Diver's 200M, SKX009K1, stål, automat, ref-nr: 7S26-0020, serie-nr: 928753, Ø42mm, mineralglas, dag, datum, vridring, gummiband, box, ytterkartong, manual

Väska Michael Kors, Jet Set Medium Chain Pochette, mått ca 19x11x5cm, guldfärgade detaljer med slitage samt repor, flyttbar handkedja, inga tillbehör

Väska Michael Kors, Jet Se...

Herrur Orient Mako XL, stål, automatisk, ref-nr: FEM75003B9, serie-nr: B890085, Ø44,5mm, mineralglas, dag, datum, stållänk, nyskick, box, manual, ytterkartong med mindre slitage

Herrur Orient Mako XL, stå...

Ring med diamanter 6 x ca 0,01ct, 8/8-slipning samt rubin, stl 17, bredd 2-4mm, svensk importstämpel, 18K Vikt: 2,2 g

Mynt, 5 Dollars, Canada, Elizabeth II, 1 OZ, 2016, Ø38mm,  plastetui, silver 999/1000 Vikt: 31,1 g

7 Mynt, The new 7 wonders of the world, ca Ø13mm, box med slitage samt plastetuier, Fine gold 999,9/1000 Vikt: 7 g

Diverse Mynt, vissa med plastetuier, silver 925/1000 Vikt: 950,7 g

Skål Orrefors, Marin Slinga/Swirl, design Jan Johansson, signerad, numrerad 4776-12, etikettmärkt, 17x21cm, höjd ca 10cm, originalkartong Skickas med postpaket.

Skål Orrefors, Marin Sling...

Mynt, Dollar, Canada, Elisabeth II, D G Regina, 1981, Ø36mm, box samt plastetui, silver 999/1000 Vikt: 23,7 g

Ring med vita stenar, stl 17¾, bredd 4mm, silver 925/1000 Vikt: 3,8 g

Mynt, 2 Kronor, Brödrafolkens väl, Ø32mm, med etui samt plastficka, silver 800/1000 Vikt: 14,8 g

Mynt, 2 Kronor, Brödrafolk...

12 Silverplaketter, De Historiska Volvobilarna 1927-1977, 25x38mm, i etui med slitage, äkthetsintyg, silver 925/1000, vikt ca 227g Vikt: 227 g

Ring med diamant ca 0,005ct samt blå stenar, troligen safirer, stl 18, bredd 1-8mm, 18K  Vikt: 1,8 g

Ring med diamanter 1 x ca 0,03ct, 6 x ca 0,02ct, 12 x ca 0,01ct, stl 17½, bredd 2-10mm, vitguld, 18K  Vikt: 2,6 g

Collier doserad X-länk, längd 45cm, bredd 6mm, vissa delar av länk med slitage, 18K  Vikt: 12,5 g

Collier doserad X-länk, l...

Barbiedocka, Teen age fashion model by Mattel, nr.850, kläder och box med fläckar/skador, slitet hår, missfärgningar på kropp, originalkartong med åldersbetingat slitage

Se kontorets övriga auktionsvaror