Herrur, West End Watch Co, Sowar Prima, stål, manuell, 34mm, boettnr: D8867 9743, defekt urtavla, skador på visare samt datum, repor på plexiglas, svart läderarmband med slitage
Auktnr | SE16.20240423.A93950 |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-04-23 12:49:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |