Hänge, 50mm, genombruten dekor, bucklor, lagning, 21K Vikt: 2,6 g
Auktnr | SE4.20240417.A90366 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2024-04-17 11:26:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 129 kr |
16/4 22:33:33 | yguld1 | 1600 kr |