Vas, Sven Hofverberg (1923-1998), egen ateljé, blank glasyr, signerad SH och numrerad 9013, stengods, höjd 17cm Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240421.A1363 |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-04-21 11:00:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |
21/4 11:00 | ABV1866 | 800 kr |