Fickur 14K Ø 50mm, manuell uppdragning, ca 1910/20-tal, savonett, boett nr. 112014, urtavla med slitage, löst lock, 80,7g (bruttovikt)
Auktnr | SE25.20240421.A1429 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 8 000 kr |
Aktuellt bud | 8 000 kr |
Stänger | 2024-04-21 11:33:30 |
Provision | 1 200 kr |
Frakt | 129 kr |
20/4 21:11:22 | fifa2023 | 8000 kr |