Tavla, färglitografi K-G Nilson (född 1942), "Partitum II", signerad och numrerad 27/60 samt daterad 1985, bladets storlek 60x79cm, total storlek inklusive ram 69x87cm, ramen med slitage Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE25.20240421.A1445 |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-04-21 11:41:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | - |
21/4 11:41 | ABV1866 | 400 kr |