Tavla, blandteknik, olja på pannå, Lars Tunebo (född 1962), "Knock Knock", 61x39cm, obetydligt kantslitage Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE25.20240421.A1447 |
Utropspris | 600 kr |
Stänger | 2024-04-21 11:42:30 |
Provision | 90 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | - |
21/4 11:42 | ABV1866 | 600 kr |