11 Kaffeskedar, Cohr, Danmark, svenska importstämplar, längd 10,5cm, repor, silver 830/1000 Vikt: 130 g
Auktnr | SE25.20240421.A1457 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 775 kr |
Aktuellt bud | 850 kr |
Stänger | 2024-04-21 11:47:30 |
Provision | 128 kr |
Frakt | 129 kr |