Herrur Breitling Superocean "Heritage 46", Ø46mm Automatic Ref nr. A17320 Snr. 1209077, automat, safirglas, datum, stållänk Ocean Classic, viklås, certifikat NK Details Göteborg 2009, med box (hårt slitage), ytterkartong, chronometercertifikat, tag, vridring med repor, smärre bruksslitage
Auktnr | SE25.20240421.A1489 |
Utropspris | 19 000 kr |
Aktuellt bud | 20 000 kr |
Stänger | 2024-04-21 12:03:30 |
Provision | 3 000 kr |
Frakt | 129 kr |