Damur DKNY Ceramic, Ø 32mm, ref nr. NY-4915 boett nr. 251101, stål och keramisk yta, quartz, datum, kronograf, brukslitage med repor,
Auktnr | SE25.20240421.A1490 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-04-21 12:04:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |