Fiskbestick med handtag i ben, 28cm samt 24 cm, försilvrade, brittiska stämplar troligen William Hutton & Sons, tidigt 1900-tal Vikt: 0 g
Auktnr | SE11.20240423.R815579 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 25 kr |
Stänger | 2024-04-23 14:04:00 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 49 kr |
23/4 14:04 | ABV1866 | 25 kr |