Åtta hängen med sportmotiv, Ø30-45mm, formgivna av Gösta Carell, Sporrong & Co, förgylld metall, Vikt: 0 g

5 kr

(trollodjuret)

Auktnr SE11.20240423.R817651
Varukategori Militaria, vapen & medaljer
Kontor Malmö Centralen
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 5 kr
Aktuellt bud 5 kr
Stänger 2024-04-23 14:05:00
Provision 1 kr
Frakt 49 kr

Väska, Christian Dior, 31,5x24x12cm, Lady Dior, datecode: MA0969, Italien Juli år 1999, svart läder med rött innerfoder, fläck i botten, slitage finns handtag och kanter, med kvitto från Bukowskis från 2016, samt garantikort nr 44012020784773 Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Christian Dior, 31,...

Väska Chanel Executive Tot...

Herrur Tag Heuer Connected, Smartwatch, titan, laddningsbar, Serie-nr: AN1380HR72501HH, Modell: SBF8A8001-0, Garantinummer: 7MXG-SNCV-MHPY, Ø46mm, safirglas, gummiarmband, viklås i titan, ny laddsladd, laddplatta, något repig vid boett samt viklås, en knapp saknas till öppning av viklås, putsduk, manual, box, ytterkartong

Väska, Louis Vuitton, monogram canvas, Icare Laptop Bag datecode: AS0150, Frankrike vecka 5 år 2010, 39x28x14cm, axelrem, hänglås med nycklar till, dustbag Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, mono...

Väska, Louis Vuitton, Pochette Doc, 38x28x3cm, momogram canvas, datecode: TH2007, Frankrike Vecka 20 år 2007 dragkejda, med kvitto och dustbag Vikt: 0 g

Väska, Louis Vuitton, Poch...

Herrur, Seiko, Sapphire, quartz, safirglas, 38mm, dag, datum, serienummer 171934, viklås, länk 19cm, bruttovikt 90,4g

Damur, Zitura, quartz, stål, 25x17mm, med guldtacka som urtavla, safirglas, boettnummer 57892, länk 18-19cm, bruttovikt 49,5g

Damur, Zitura, quartz, stå...

1 Herrur, Tag Heuer Aquaracer, Ø41mm, quartz, stål, länk 17cm, kronograf, safirglas, datum, referensnummer BA0804, serienummer REM9064, cert 2010, box, ytterkartong, manual, 3 extra länkbitar, batteribyte med kvitto 2023, bruttovikt 144,6g

Agenda hållare till almanacka, Mulberry, brunt skinn, 19,5x13,5x3cm, med dragkedja runt

Agenda hållare till almana...

Skor, Höga Sneakers, Dsquared2, stl 41, vita, i plast, kartong och dustbag, kvitto, nyskick Vikt: 0 g

Skor, Höga Sneakers, Dsqua...

Mugg, Mumindagen, denna specialmuggen släpptes på Tove Janssons födelsedag, den 9 augusti 2021, stämplad by Arabia, Finland, höjd 8 cm, rymmer 30cl, porslin, CR0221, nr 98, i kartong

Klocka, Swatch, flexlänk 15,5-22,5cm,  5755, nr 2145,  Ø38mm, quartz,  i etui

Klocka, Swatch, flexlänk 1...

Klocka, Swatch Chrono, länk i blått läder, nr 417, Ø38mm, quartz, länk 16-20,5cm, i etui

Klocka, Swatch Chrono, län...

12 Moccaskedar, 10cm, silver 830/1000, etui Vikt: 107,5 g

Klocka, Swatch, blå med fiskar i plast, S203, nr 5671, band lite torkat, Ø38mm, quartz, länk 16-21cm

Klocka, Swatch, blå med fi...

2 Cymbaler, UFIP, Experience Series, Ø50cm, 20", Ø46cm 18", ett case, Italy Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Vas, höjd 8cm, bredd Ø6cm, kattfot, handgjord. S835/1000 Vikt: 100,2 g

Vas, höjd 8cm, bredd Ø6cm...

Mugg, Mumin, Moominhouse, stämplad, Arabia, Finland, höjd 8 cm, Ø 8,5 cm, rymmer 0,3L, för att fira 70 år med Mumintrollen lanserade Arabia en mugg som heter Muminhuset. Även om det är en speciell mugg så tillverkas den fortfarande, CR0321, nr 68

Mugg, Mumin, Muminpappan fick sin nya mugg 2014. Den här gången var bakgrundsfärgen mörkblå, och muggen utgick 2022, stämplad by Arabia, Finland, höjd 8 cm, rymmer 30cl, porslin, QC0320, nr 65

12 moccaskedar, 11cm, stämplade N.M, datumgravyr samt monogram, 830/1000 Silver  Vikt: 129 g

12 moccaskedar, 11cm, stäm...

Se kontorets övriga auktionsvaror