Sex medaljer, förgyllningar, gravyrer, kattfotstämpel, silver Vikt: 99,4 g
Auktnr | SE11.20240423.R818064 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 500 kr |
Stänger | 2024-04-23 14:06:00 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
23/4 14:06 | ABV1866 | 500 kr |