Kedja Perla Stockholm, längd ca 45cm, bredd ca 4mm, silver Vikt: 9,6 g

Kedja Perla Stockholm, längd ca 45cm, bredd ca 4mm, silver Vikt: 9,6 g

Kedja Perla Stockholm, längd ca 45cm, bredd ca 4mm, silver Vikt: 9,6 g

Aktuellt bud i realtid:

200 kr

(rak_83)

2024-04-28 10:06:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE19.20240428.R22956
Varukategori Silver / Kedjor & collier
Kontor Finguld
Auktionstyp Lagerauktion - kan endast betalas online
Utropspris 175 kr
Aktuellt bud 200 kr
Stänger 2024-04-28 10:06:00
Provision 30 kr
Frakt 49 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
28/4 09:58:21 rak_83 200 kr
25/4 14:47:50 hagen10 175 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Rolex Oyster Perpetual GMT-Master II, stål, automatisk, ref-nr:116710BLNR, serie-nr:30J45077, verk-nr:414G2903, kaliber:3186, boett-nr:2350, länk-ref:5VM, Ø40mm, 10st länkbitar monterade, 2 extra länkbitar, små repor, manual, ytterkartong, box, certifikat 2016.

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-05-22 21:06:30

Till auktion

Axelväska, Louis Vuitton, Vavin Chain Wallet, Damier ebene, Cannvas, 17 x 9 x 26cm, slitna metalldetaljer, dustbag, kvitto Stockholm 28/5 2020 Skickas med postpaket.

Axelväska, Louis Vuitton, ...

2024-05-27 15:18:30

Till auktion

Herrur Tudor Black Bay Fifty-Eight, automatisk, stål, ref: 79030B, serienr: 64536E8, Ø 39mm, länk med viklås, total längd ca 17,5cm, 3 extra länkbitar, certifikat 2021, box, ytterkartong, hack på övre högra hornet, kraftiga repor/hack på länken

Herrur Tudor Black Bay Fift...

2024-05-23 11:19:00

Till auktion

Herrur Rolex Daytona, 18K, 40mm, ref: 116518LN, snr: 2Z8956X6, Cal. 4130, verknr: 67C6K071, boettnr: 2118, automatisk, safirglas, keramisk ring, gummiband, viklås, 18K, manual, cert 29.4.2019 Bergströms Ur, box.

Herrur Rolex Daytona, 18K, ...

2024-05-30 12:43:30

Till auktion

Herrur Rolex Oyster Perpetual Submariner Date, stål, automatisk, ref-nr:16610, serie-nr:Y347364, kaliber 3135, verk-nr:3 9618901, boett-nr:2160, Ø40mm, länk-ref:93250-DT10/801, årtal ca 2002, 10st länkbitar monterade, små repor, nagg på vridringen, inga andra tillbehör.

Herrur Rolex Oyster Perpetu...

2024-05-22 21:06:00

Till auktion

Väska, Louis Vuitton, Flandrin, Monogram Noir, mått ca 26 x 34 x 15cm, kvitto från Stockholm 2017, slitage, odör troligen från svett, dustbag, samt box Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Louis Vuitton, Flan...

2024-05-29 14:07:30

Till auktion

Collier, mynt, 45cm, 21K  Vikt: 28,2 g

Collier, mynt, 45cm, 21K V...

2024-05-27 15:05:30

Till auktion

Herrur Tudor Black Bay GMT, ref: 71830RB, snr: I944072, certifikat Krons 2019, box, ytterkartong, manual, extra länkbitar, kvitto, fint skick.

Herrur Tudor Black Bay GMT,...

2024-05-27 12:37:00

Till auktion

Herrur Breitling Superocean Heritage II, 42mm, stål, automatisk, 42mm, ref:AB2010, serienr:5014243, gummiband med viklås, digitalt certifikat 2018, box, kronometer certifikat, manual, kvitto. Vikt: 0 g

Herrur Breitling Superocean...

2024-05-27 12:36:00

Till auktion

Väska Gucci Parfums, 19,5x15x6,5cm, Mocca, brunt läder samt insida i galon, 70-80tal, lättare bruksslitage

Väska Gucci Parfums, 19,5x...

2024-05-26 14:21:00

Till auktion

Elgitarr, Gibson Les Paul, USA 2011, serienr:130010330, något nötta kanter och baksida, mjukt originalfodral. Skickas med Bussgods eller PostNord

Elgitarr, Gibson Les Paul, ...

2024-05-27 12:46:30

Till auktion

Ring med Diamant ca 2,45ct S-T/VS, stl: 20, bredd: 5,2-12,5mm, diamant något lös i fattning, 18K Vikt: 14,9 g

Ring med Diamant ca 2,45ct ...

2024-05-26 14:48:00

Till auktion

Ring med briljantslipad diamant 0,60ct, kvalitet ca TW(F)/VS1, EX/EX/VG, vikt samt kvalitet enligt cert från GIA, lasergraverad rondist med nummer 6332598602, stl: 16½, engelska stämplar från Birmingham, gravyr, 18K guld Vikt: 3,1 g

Ring med briljantslipad dia...

2024-05-22 20:50:30

Till auktion

Ring, X-länk, stl 18, bredd 8,5mm, 18K  Vikt: 2,7 g

Ring, X-länk, stl 18, bred...

2024-05-27 14:41:00

Till auktion

Väska Prada Milano, Shopping tote, svart Vitello Daino, axelrem, 25x33x14cm, certifikat, Kvitto Stockholm 2017, två innerfack, en med dragkedja, små repor.

Väska Prada Milano, Shoppi...

2024-05-29 16:44:00

Till auktion

Armbandsur IWC Ingenieur 666, 37mm,  automatisk, serienummer 1331957, kaliber: C852, verk-nr: 1296244, stål, plexiglas, repor, saknar rem, inga övriga tillbehör

Armbandsur IWC Ingenieur 66...

2024-05-26 14:37:00

Till auktion

Ring med diamant 1ct enligt gravyr, W/SI, stl 17¾, bredd 2-6mm, vitguld, lagad skena, 18K  Vikt: 4,5 g

Ring med diamant 1ct enligt...

2024-05-28 13:12:00

Till auktion

Herrur Mont Blanc XXL Sport GMT, automatisk, 18K i boett, läderband, repor på boett och krans, defekt krona, inga tillbehör, bruttovikt 166,5g

Herrur Mont Blanc XXL Sport...

2024-05-23 14:43:00

Till auktion

Ring, Cartier, Juste Un Clou, stl 20/62, bredd ca 1,7-7,7mm, snr: NFS671, certifikat daterat 10.08.2021, Cartier Smålandsgatan, ytliga bruksrepor, 18K. Vikt: 3,9 g

Ring, Cartier, Juste Un Clo...

2024-05-29 14:09:00

Till auktion

Väska Chanel Reissue 2.55 Tote, quiltat kalvskinn, ca 36 x 26 x 10cm, serienummer: 14962703, år 2010-2011, certifikat, inga övriga tillbehör, fint bruckskick Skickas med postpaket.

Väska Chanel Reissue 2.55 ...

2024-05-26 14:44:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror