Ring, slät, Ø20, bredd:7mm, nött gravyr, 18K. Vikt: 9,1 g

Ring, slät, Ø20, bredd:7mm, nött gravyr, 18K. Vikt: 9,1 g

Ring, slät, Ø20, bredd:7mm, nött gravyr, 18K. Vikt: 9,1 g

Aktuellt bud i realtid:

5 200 kr

2024-05-02 11:04:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE2.20240502.A80537
Varukategori Guld / Ringar
Kontor City
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 5 200 kr
Aktuellt bud -
Stänger 2024-05-02 11:04:00
Provision 780 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
2/5 11:04 ABV1866 5 200 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Collier, Christian Dior, vintage,längd:48,5cm, bredd:3mm, hänge med vita stenar, 35x35mm, oädel metall, originaletui.

Collier, Christian Dior, vi...

2024-05-16 13:41:00

Till auktion

Väska, Celine, Brown Macadam canvas Drawstring Shoulder Bag, 25x32x10cm, axelrem, omfattande skada på läderrem, metallbeslag med sliten förgyllning, made in Italy, inga tillbehör.

Väska, Celine, Brown Macad...

2024-05-16 13:45:00

Till auktion

Ring, Versace, rosa stenar, Ø17¼, bredd: 2,5-8,5mm, gulmetall, tag, etui, ytterkartong

Ring, Versace, rosa stenar,...

2024-05-16 13:39:30

Till auktion

Silverring, citrin Ø28mm, Ø17¾, bredd:6-29,5mm, Liljedal, år 1966, 925/1000. Vikt: 13 g

Silverring, citrin Ø28mm,...

2024-05-16 13:45:30

Till auktion

Collier, Christian Dior, vintage, år 1969, 10-radigt, längd kortaste raden:45,5cm, bredd:35-ca 80mm, oädel metall, vintage kartong från NK.

Collier, Christian Dior, vi...

2024-05-16 13:42:30

Till auktion

Väska, Louis Vuitton, Cartouchière Cloth Crossbody, monogramcanvas med bruna skinndetaljer, ca 20x22cm, LOUIS VUITTON PARIS Made in France, dustbag ej original, inga tillbehör

Väska, Louis Vuitton, Cart...

2024-05-16 13:46:00

Till auktion

Resväska, Louis Vuitton Sac 3 Poches, monogram canvas, ca. 55 x 35 x 20cm, åldersbetingat slitage, tillverkad i Frankrike April 1987 adresstag, saknar hänglås, inga tillbehör Skickas med postpaket.

Resväska, Louis Vuitton Sa...

2024-05-16 13:47:30

Till auktion

Väska, Alaia Paris, Svart Läder, "Mina 20 Bag Black", ca mått: 37x18x30cm, mindre spegel, löstagbart fack med dragkedja, bruksslitage, inga tillbehör

Väska, Alaia Paris, Svart ...

2024-05-16 13:43:30

Till auktion

Snapsglas, Djävul, lila, Nobelserien, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,2cm, etikettmärkt

Snapsglas, Djävul, lila, N...

2024-05-16 13:37:00

Till auktion

Klocketui, Omega, 21,5x4cm, slitage

Klocketui, Omega, 21,5x4cm,...

2024-05-16 13:42:00

Till auktion

Kandelaber, försilvrad mässing, "Vänskapsknuten", Josef Frank för Svenskt Tenn, formgiven 1938, tre svängda ljusarmar, höjd 15,5 cm, bruksslitage

Kandelaber, försilvrad mä...

2024-05-16 13:39:00

Till auktion

Silverring, bergkristall Ø14mm, Ø17, bredd:3,5-15,5mm, Hedberg, år 1974, stenen har slitna fasettkanter och en skada, 830/1000. Vikt: 5,3 g

Silverring, bergkristall Ø...

2024-05-16 13:46:30

Till auktion

Snapsglas, Djävul, blå, Nobelserien, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,2cm, etikettmärkt

Snapsglas, Djävul, blå, N...

2024-05-16 13:38:00

Till auktion

Solglasögon, Ray-Ban Aviator, RB3025, bruksslitage, bortnött fläck på ena glaset, putsduk samt etui

Solglasögon, Ray-Ban Aviat...

2024-05-16 13:38:30

Till auktion

Väska, Max Mara, lila med slitna  beslag guldfärgad metall, ca mått: 32x19x24cm, märken, fläckar och bruksslitage, dustbag, inga övriga tillbehör. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Väska, Max Mara, lila med ...

2024-05-16 13:44:30

Till auktion

Snapsglas, Djävul, röd, Nobelserien, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd 16,2cm, etikettmärkt

Snapsglas, Djävul, röd, N...

2024-05-16 13:37:30

Till auktion

Damur Junghans 14K, 21mm, quartz, boettnr: 15 9701, armband i 14K, längd inklusive uret: 16cm, bredd: 6mm, bucklig länk, bruttovikt 23,1g

Damur Junghans 14K, 21mm, q...

2024-05-16 13:40:00

Till auktion

Silvercollier, Pandora, ormlänk, 44,5cm, bredd: 2,8mm, 925/1000 Vikt: 29,4 g

Silvercollier, Pandora, orm...

2024-05-16 13:44:00

Till auktion

Silvercollier, 43cm, bredd: 2mm, design: Rauff, 925/1000, etui Vikt: 16,7 g

Silvercollier, 43cm, bredd:...

2024-05-16 13:41:30

Till auktion

Ring, Ø19¼, bredd: 2mm, 18K Vikt: 1,2 g

Ring, Ø19¼, bredd: 2mm, 1...

2024-05-16 13:47:00

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror