Stelt öppningsbar armband, ca 56 x 64mm, bredd 5,5mm, mönsterdekor, mindre bucklor, ostämplad 18K Vikt: 11,9 g
Auktnr | SE8.20240425.A41986 |
Utropspris | 6 400 kr |
Aktuellt bud | 6 400 kr |
Stänger | 2024-04-25 11:18:30 |
Provision | 960 kr |
Frakt | 129 kr |
16/4 19:09:58 | fifa2023 | 6400 kr |