Lordring, diamanter 2x ca 0,15ct totalt ca 0,30ctv enligt gravyr, samt möjligen safir, stl 17½, bredd 2,6 - 6,9mm, viss slitage, nagg på safir, stämplad 585, 14K Vikt: 5,7 g
Auktnr | SE8.20240425.A42031 |
Utropspris | 3 200 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-04-25 11:40:30 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |
18/4 08:23:14 | artur11_ | 3200 kr |