Konstglas vas Mirage, Göran Wärff för Kosta Boda, höjd 15 - 21cm, bredd 15cm, signerad, nummer 7040703, smärre repor undertill Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240425.A42058 |
Utropspris | 1 300 kr |
Aktuellt bud | 1 600 kr |
Stänger | 2024-04-25 11:54:00 |
Provision | 240 kr |
Frakt | 299 kr |