Ljusstake Orrefors, Celeste design Anne Nilsson, höjd 33cm, randig i blått/silver, signerad AN.EL samt instämplad logotyp, smärre slitage, inga anmärkningar Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240425.A42124 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-04-25 12:27:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 299 kr |
22/4 19:59:32 | linasvalkan | 400 kr |