Tavla "Wilhelm Olson" olja på duk, uppfodrad på papp, Agnes Börjesson (1827-1900), bildmått: ca 23x23cm, ramad (krackeleringar, färgbortfall, repor, smuts, sliten ram) Skickas med postpaket.
Auktnr | SE16.20240430.R57064 |
Utropspris | 800 kr |
Stänger | 2024-04-30 11:01:30 |
Provision | 120 kr |
Frakt | 299 kr |
30/4 11:01 | ABV1866 | 800 kr |