Kamera Topcon, RE Super, svart, serienummer 4667130, objektiv Vivitar Auto135mm 1:2.8 med uv-filter (med repor) samt objektiv Auto -Topcor, 1:1,8 f=5,8cm, 1970-tal, bruksslitage, några mindre bucklor, långa tider något sega, färgbortfall. Vikt: 0 g
Auktnr | SE1.20240501.R77638 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 700 kr |
Stänger | 2024-05-01 19:08:30 |
Provision | 105 kr |
Frakt | 129 kr |
1/5 19:08 | ABV1866 | 700 kr |